Bu Kategoridesiniz : / / / 31 Temmuz 2019 Çarşamba 14:52

Sulu Ada’ya Nasıl Gidilir

YAZIYI OYLA
[Total: 6 Average: 4.5]

Herkese kocaman merhaba şimdi sizlere son zamanlarda aşırı ilgi gören Türkiye’nin maldivleri olarak bilinen internet hastaglerde üst sıralarda yerini alan bir yer Suluada hakkında bilgiler vereceğiz.

Sulu Ada’ya gitmek için öncelikle Adrasan Sahiline gitmeniz gerekmektedir.Sahilden kalkan tekneler ile gidebilirsiniz ancak Sulu Adaya. Adrasan sahilinde sabah 9 da gezi tekneleri kıyı şeridine yanaşır ortalama 30 kişilik tekneler bulunmaktadır.Tekneler 10:30 a kadar bekler,rezervasyonlu yolcular öncelikli olduğunu unutmayınız,hafta sonları yer bulmak oldukça zordur.Saat 10;30 da kalkan teknelerin ilk istikametti Sulu Ada oluyor sonra 3 farklı yerde durarak turu saat 17;30 gibi tamamlıyor.

Tekne ilk Suluadaya gidiyor ortalama yarim saat süren denizde yolculuktan sonra Suluadaya varmış oluyorsunuz.Beyaz kumsalı berak suyu ile göz dolduruyor.Yerli ve yabancı turistler aşırı ilgi gösterdiğini gözlemledim.Suluada’dan sonra tekne Mağaralı koy,Amerikan plajı,Tatlı su koylarına uğrayarak turları bitiriyor.Tur sırasında balık ,salata,makarna,çay bisküvi ve en son meyve tabağı hizmetleri sunulmaktadır.

 benzer yazılar

Bodrum Gezilecek Yerler  

Bodrum Gezilecek Yerler

Tüplü Dalış Nerelerde, Nasıl Yapılır?  Nasıl bir heyecandır?  

Tüplü Dalış Nerelerde, Nasıl Yapılır? Nasıl bir heyecandır?

Assos Antik Kent nerede, nasıl gidilir? ve tarihi…  

Assos Antik Kent nerede, nasıl gidilir? ve tarihi…